Вы можете оплатить поездку водителю 

НАЛИЧНЫМИ 

50% при посадке и 50% после поездки.

 

Вы можете оплатить поездку

ПРЕДВАРИТЕЛЬНО.

 

 Диспетчер назовет сумму, которую Вы оплатите картой и Вашим гостям не нужно будет рассчитываться за поездку.

Мы работаем на 3 группе 

Мы ПРИНИМАЕМ платежи от ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ.

 

Альфа Тур

Міжміська трансферна компанія Альфа здійснює поїздки зі Львова та Івано-Франківська, Буковель, в інші міста України та за її межі. Міжміська трансферна компанія Альфа - це таксі Львів, таксі Івано-Франківськ міжміського класу за вигідними для Вас цінами, а головне на комфортабельних авто. Міжміське таксі Івано-Франківськ приїде в будь-який час доби і в будь-яку точку України. Міжміське таксі Іванофранковс це гарантія для Вас і Ваших близьких безпеки і комфорту, тому що Вам надають якісні послуги професіонали, які працюють у цій сфері вже досить давно. 

 

          Зателефонуйте або напишіть в Міжміське таксі Івано-Франківська та Ми для Вас забронюємо машину ту, яку Ви оберете на сайті і за тарифом який під картинкою машини. Міжміське таксі Івано-Франківськ зустріне Вас або Ваших рідних у вагона на вокзалі, з табличкою в аеропорту, приїде під будинок, під'їзд, навіть якщо Ваш поїзд чи літак затримується ми Вас будемо очікувати у нас очікування і подача авто безкоштовно. Міжміське таксі Івано-Франківськ дає Вам можливість самому визначитися з маркою машини, і що б поїхати на тій машині яку Ви обрали Вам всього лише потрібно зв'язатися з нами за день або за тиждень до виїзду. Звичайно ж, на кожну машину яка у нас на сайті свій тариф, що залежить від класу машини - економ, стандарт і бізнес клас, також маємо мінівени. Якщо Вам потрібно поїхати в якесь  місто, а потім повернутися відразу ж у цей день, то для Вас у нас є знижка у 50%. Міжміське таксі Івано-Франківськ це Перша Міжміська Трансферна компанія яка має великий досвід з перевезення людей, в якій Ви будете впевнені що Вас і Ваших рідних доставлять в потрібний час і потрібне місце, і не візьмуть грошей більше ніж належить, тому що Ви самі можете підрахувати свій проїзд .

 

    Тепер про Івано-франківську про це дуже красиве місто в Україні яке побудували в Європейському стилі. Приїхавши в Івано-Франківськпочуваєш себе у Європі. Ця архітектура, чистота, свіже повітря, квіти зачаровують. Заснований був гетьманом Потоцьким в 1662 р і названий був Станіславом (в 1965 перейменували в Ивано-Франківськ), так звали батька Потоцького. Ізночально тут спорудили фортецю для захисту від татар. Місто було то в складі Польщі, то Австрії знову в Польщі, не дивлячись на зміни влади місто розвивалося: з початку як торговий і ремесловий, в середині 19 століття побудували залізницю, відкрилися машинні майстерні. Тут з'явився перший жіночий рух (1870) назив. Союз Українок. У 1939 р Івано-Франківськ увійшов до складу СРСР. Після провозголошення незалежності України у складі України. Економічно розвинений, тут розвивається харчова промисловість, машинобудівна, тютюнова. В Івано-Франківську багато пам'яток архітектури одному з них 300 років. Костел Пресвятої Діви Марії, та другі будівлі яким по стільки ж, деякі молодше близько 200 років. Тут є театри, музеї, філармонія. І не можно не згадати про курорти, про красиві пейзажі цієї місцевості, всіма відомий гірсько-лижний Буковель, інші оздоровчі курорти, більша половина Івано-франківської області знаходиться в Карпатських горах.

 

ПОСМОТРЕТЬ АВТО ВО ЛЬВОВЕ

ЗДЕСЬ

ОПЛАТИТЬ КАРТОЙ:

Если  не трудно, поставь LIKE!!!

Яндекс.Метрика