Міжміське таксі

Вы можете оплатить поездку водителю 

НАЛИЧНЫМИ 

50% при посадке и 50% после поездки.

С КАРТЫ НА КАРТУ (ПРЕДВАРИТЕЛЬНО) 

Вы можете оплатить поездку

ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ПО БЕЗНАЛУ

 

Мы работаем на 2 группе без НДС

Мы ПРИНИМАЕМ платежи от ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ на едином налоге

 

Міжміське таксі ІВАНО ФРАНКІВСЬК Львів

Альфа Тур

Міжміська трансферна компанія Комфорт Тур таксі здійснює поїздки зі Львова та Івано-Франківська в Буковель, в інші міста України та за її межі. Міжміська трансферна компанія КОМФОРТ ТУР - це міжміське таксі таксі Львів, таксі Івано-Франківськ міжміського класу за вигідними для Вас цінами, а головне на комфортабельних авто. Міжміське таксі Івано-Франківськ приїде в будь-який час доби і в будь-яку точку України. Міжміське таксі Львів Івано ФранкІвськ або Буковель це гарантія для Вас і Ваших близьких безпеки і комфорту, тому що Вам надають якісні послуги професіонали, які працюють у цій сфері вже досить довго. 

 

          Зателефонуйте або напишіть в Міжміське таксі Івано-Франківська та Ми для Вас забронюємо машину ту, яку Ви оберете на сайті і за тарифом який під картинкою машини. Міжміське таксі Івано-Франківськ зустріне Вас або Ваших рідних у вагона на вокзалі, з табличкою в аеропорту, приїде під будинок, під'їзд, навіть якщо Ваш поїзд чи літак затримується ми Вас будемо очікувати у нас очікування і подача авто безкоштовно. Міжміське таксі Львів Івано-Франківськ дає Вам можливість самому визначитися з маркою машини, і що б поїхати на тій машині яку Ви обрали Вам всього лише потрібно зв'язатися з нами за день або за тиждень до виїзду. Звичайно ж, на кожну машину яка у нас на сайті свій тариф, що залежить від класу машини - міжміське таксі економ, стандарт і бізнес клас, також маємо мінівени. Якщо Вам потрібно поїхати в якесь  місто, а потім повернутися відразу ж у цей день, то для Вас у нас є знижка у 50%. Міжміське таксі Івано-Франківськ це Перша Міжміська Трансферна компанія яка має великий досвід з перевезення людей, в якій Ви будете впевнені що Вас і Ваших рідних доставлять на міжміське таксі в потрібний час і потрібне місце, і не візьмуть грошей більше ніж належить, тому що Ви самі можете підрахувати свій проїзд .

 

    Тепер про Івано-франківську. Не можно не згадати про курорти, про красиві пейзажі цієї місцевості, всіма відомий гірсько-лижний Буковель, інші оздоровчі курорти, більша половина Івано-франківської області знаходиться в Карпатських горах.