Міжміське таксі

Вы можете оплатить поездку водителю 

НАЛИЧНЫМИ 

50% при посадке и 50% после поездки.

С КАРТЫ НА КАРТУ (ПРЕДВАРИТЕЛЬНО) 

Вы можете оплатить поездку

ПРЕДВАРИТЕЛЬНО ПО БЕЗНАЛУ

 

 Диспетчер назовет сумму, которую Вы оплатите картой и Вашим гостям не нужно будет рассчитываться за поездку.

Мы работаем на 3 группе 

Мы ПРИНИМАЕМ платежи от ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ.

 

Міжміське таксі Львів

Альфа Тур

Міжміська трансферна компанія Альфа Тур таксі здійснює поїздки зі Львова та Івано-Франківська в Буковель, в інші міста України та за її межі. Міжміська трансферна компанія Альфа - це таксі Львів, таксі Івано-Франківськ міжміського класу за вигідними для Вас цінами, а головне на комфортабельних авто. Міжміське таксі Івано-Франківськ приїде в будь-який час доби і в будь-яку точку України. Міжміське таксі Іванофранковс це гарантія для Вас і Ваших близьких безпеки і комфорту, тому що Вам надають якісні послуги професіонали, які працюють у цій сфері вже досить давно. 

 

          Зателефонуйте або напишіть в Міжміське таксі Івано-Франківська та Ми для Вас забронюємо машину ту, яку Ви оберете на сайті і за тарифом який під картинкою машини. Міжміське таксі Івано-Франківськ зустріне Вас або Ваших рідних у вагона на вокзалі, з табличкою в аеропорту, приїде під будинок, під'їзд, навіть якщо Ваш поїзд чи літак затримується ми Вас будемо очікувати у нас очікування і подача авто безкоштовно. Міжміське таксі Івано-Франківськ дає Вам можливість самому визначитися з маркою машини, і що б поїхати на тій машині яку Ви обрали Вам всього лише потрібно зв'язатися з нами за день або за тиждень до виїзду. Звичайно ж, на кожну машину яка у нас на сайті свій тариф, що залежить від класу машини - економ, стандарт і бізнес клас, також маємо мінівени. Якщо Вам потрібно поїхати в якесь  місто, а потім повернутися відразу ж у цей день, то для Вас у нас є знижка у 50%. Міжміське таксі Івано-Франківськ це Перша Міжміська Трансферна компанія яка має великий досвід з перевезення людей, в якій Ви будете впевнені що Вас і Ваших рідних доставлять в потрібний час і потрібне місце, і не візьмуть грошей більше ніж належить, тому що Ви самі можете підрахувати свій проїзд .

 

    Тепер про Івано-франківську. Не можно не згадати про курорти, про красиві пейзажі цієї місцевості, всіма відомий гірсько-лижний Буковель, інші оздоровчі курорти, більша половина Івано-франківської області знаходиться в Карпатських горах.